Demo Oyun

Demo Video

Bilgi

Wild water slot oyunu Net Entertainment tarafından 2014 yılında casino pazarına sunulmuştur. Oyun tema olarak 60 – 70 ‘ler yıllarını konu olan bir plaj oyunudur. Deniz ve sahilden hiç bıkmayanlar için sıkılmadan oynayacakları bir oyun. Köğek balığı ve güneş yanıklarına dikkat etmenizde fayda var.

Güneş kreminizi kapın ve Wild Water ile denizde surf yapmaya başlayın. Yüksek oranlarda kazandırma şansı bulunan bu NetEnt oyunu sayesinde çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Oyun temelinde klasik slot oyunlarına benzemektedir ancak tek farkı belirli bir sırası yoktur. Kimi Semboller bütün ekranı kaplıyor ve buda sizin daha fazla kazanma şansınızı artırıyor. Zevkli oyun stili, ses ve görüntü kalitesiylede oyun severlerin vazgeçemeyeceği yeni bir slot oyunu olan Wild Water ile kazanmaya başlayın.

Wild Water oyunun içinde klasik wild sembolleri ve bedava çevirimler de mevcuttur. Tamamen şansa dayalı olan bu oyun sıkça size yüksek ödüllerini kazandıracaktır. Bunun yanında ekrana sorf simgesi geldiğinde yüksek miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Köğek balığı simgesi ile karşılaştığınızda herhangi bir simgenin yerine geçebilir.

Oyun 5 farklı sembolden oluşmaktadır. Bunlar 3 tanesi surf yapan erkek ve 2 sahil güzelidir. Kimi simgeler yeri geldiğinde bütün sırayı kaplıyabiliyor.Oyun türkçe olarak beğeninize sunulmuş olup türkçe yardım menüsüde bulundurmaktadır. Kafanıza takılan herhangi bir soru olduğunda menüden ilgili konuyu seçip sonuç elde edebilirsiniz. Wild Water oyununda yapabileceğiniz min ve max bet miktari 0,20 TL ile 200 TL arasında sabittir. Bu değerler arasında istediğinizi seçin ve çarkı çevirin. Oyun içinde bulunan ödeme tablosu sayesinde dilerseniz hangi sembolun ne kadar ödeme yapıcağınıda öğrenebilirsiniz.

Wild Water

Filtrelemek İçin Tıklayın
Wild Water
4.8 (96.36%) 11 votes